فهرست

فراخوان

روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

به منظوراستفاده از ظرفیت هیاتهای مذهبی و روحانیون در یازدهمین جشنواره رضوی ؛

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زاهدان با مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان دیدار وگفتگو کرد

جواد محمدی: رئیس اداره کتابخانه های عمومی استان در دیدار با مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان، جشنواره کتابخوانی رضوی را یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی و کتابخوانی در کشور عنوان کرد.

جواد محمدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زاهدان در دیدار با مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان گفت: جشنواره  کتابخوانی رضوی یکی از بزرگترین  رویدادهای  فرهنگی و کتابخوانی درکشور است که همه ساله به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می گردد .
وی افزود: این جشنواره در سه ده سنی کودک ونوجوان، جوان وبزرگسال و به صورت فردی و خانوادگی در بخشهای مختلف از جمله پویش معرفی کتاب، مسابقه چهار گزینه ای، شعر، قصه گویی و تولید آثار هنری  برگزار می گردد .
محمدی با اشاره به شرایط بوجود آمده بیماری کرونا گفت: امسال و با توجه به شرایط خاصی که بواسطه این بیماری وجود دارد جشنواره کتابخوانی رضوی در بستر فضای مجازی برگرار می گردد.و علاقمندان می توانند با مراجعه به سامانه samakpl.ir   در این جشنواره شرکت کنند.
وی خواستار استفاده از ظرفیت هیاتهای مذهبی و روحانیون در تبلیغ و تشویق مردم به مشاکت در این جشنواره  شد .
منصور باقر بیک مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان نیز در این دیدار گفت: اصلاح فرهنگ باعث اصلاح امور میشود و معضلات اجتماعی را کاهش می دهد وی گفت این امر با مطالعه و بالابردن سطح سواد مردم میسر است .
وی ادامه داد سازمان تبیلیغات اسلامی آمادگی آنرا دارد تا با استفاده از ظرفیت هیاتهای مذهبی و ائمه جمعه و جماعات در تبلیغ و تشویق مردم برای حضور در این جشنواره با اداره کل کتابخانه های عمومی استان همکاری لازم را داشته باشد.