فهرست

فراخوان

روستاها و عشایر دوستدار کتاب

اخبار شهرستان‌ها

با حضور معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرماندار زاهدان؛

دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زاهدان برگزار شد

دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زاهدان با حضور اعضا و رعایت پروتکلهای بهداشتی در سالن اجتماعات فرمانداری زاهدان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛ دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زاهدان، با حضور ولی محمدبامری، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی  فرماندار زاهدان ، جواد محمدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زاهدان و سایر اعضا درسالن اجتماعات فرمانداری زاهدان برگزارشد.
ولی محمد بامری، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان زاهدان دراین جلسه با اشاره به گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : ارتش های جهان از طرحهای نظامی ما در جنگ تحمیلی الگوبرداری می کنند چرا که ما در طول هشت سال دفاع مقدس با کمترین امکانات در برابر تمامی کشورها ایستادگی کردیم و حتی یک وجب از خاک ایران را به دشمن واگذار نکردیم.
بامری همچنین افزود: وظیفه ما در برابر رشادت ها و ایثارگریهای رزمندگان ، آشنایی نسل جوان با این فرهنگ مقدس با انجام برنامه های مختلف فرهنگی است.
وی با اشاره به اهمیت مطالعه وخواندن گفت: اولین دستور در دین مبین اسلام امر به خواندن است .
جواد محمدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زاهدان هم با اشاره به بیماری کرونا و رجوع کمتر مردم به کتابخانه ، بر تقویت برنامه های فرهنگی در بستر فضای مجازی با همکاری برخی ادارات فرهنگی تاکید کرد و خواستار تشکیل یک گروه بزرگ فرهنگی برای ارائه بهتر و بیشتر فعالیت ها در بستر این گروه شد.
وی  همچنین از تعطیلی موقت کتابخانه شهید باهنر برای تعمیرات به مدت 15 روز خبر داد و خواستار همکاری شهرداری با این کتابخانه در تامین برخی مصالح ساختمانی و نیروی کار متخصص شد.
  وی همچنین ضمن قدردانی از زحمات انتظامی شهرستان زاهدان در تامین امنیت خواستار پاک سازی پارک نور از معتادان منجاهر شد.
در این جلسه اعضاء انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زاهدان هم ضمن ارائه گزارشی از حوزه فعالیت های خود نظرات و پیشنهادات خود را درباره دستورات جلسه اعلام کردند.
 
نسخه قابل چاپ